Final Sınav Programı
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI FİNAL-BÜTÜNLEME TARİHLERİ
 
1. SINIF
  DERS ADI  
FİNAL
 SAAT  
BÜTÜNLEME
1 Genel Mikrobiyoloji 05.01.2015 10.00 19.01.2015
2 Türk Dili-I 06.01.2015 11.00 20.01.2015
3 Yabancı Dil-I 07.01.2015 11.00 21.01.2015
4 BİLGİSAYARA GİRİŞ 08.01.2015 10.00 22.01.2015
5 labOratuVar teknikleri-I 09.01.2015 10.00 23.01.2015
6 Gıdalarda Temel İşlemler-I 12.01.2015 10.00 26.01.2015
7 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 13.01.2015 13.00 27.01.2015
8 Gıda Kimyası 14.01.2015 10.00 28.01.2015
9 MESLEKİ MATEMATİK-1 15.01.2015 10.00 29.01.2015
 
 
 
 
2. SINIF
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 Gıda Mikrobiyolojisi 05.01.2015 13.30 19.01.2015
2 KALİTE GÜVENCESİ VE STANDARTLARI 06.01.2015 13.30 20.01.2015
3 Meyve ve Sebze Teknolojiisİ-I 07.01.2015 13.30 21.01.2015
4 OFİS YAZILIMLARI 09.01.2015 14.00 23.01.2015
5 Süt teknolojisi-I 12.01.2015 13.30 26.01.2015
6 Et Ürünleri Teknolojisi-I 13.01.2015 13.30 27.01.2015
7 Tahıl teknolojisi-I 15.01.2015 13.30 29.01.2015
 
 
 
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI FİNAL-BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ
 
1. SINIF
 
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 programlama temelleri 05.01.2015 11.00 19.01.2015
2 Türk Dili-I 06.01.2015 11.00 20.01.2015
3 Yabancı Dil-I 07.01.2015 11.00 21.01.2015
4 ÇEVRE KORUMA 08.01.2015 11.00 22.01.2015
5 Web Tasarımın temelleri 09.01.2015 11.00 23.01.2015
6 GRAFİK VE ANİMASYON-I 12.01.2015 11.00 26.01.2015
7 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 13.01.2015 13.00 27.01.2015
8 MATEMATİK 14.01.2015 11.00 28.01.2015
 
 
2. SINIF
 
 
  DERS ADI FİNAL SAAT  
BÜTÜNLEME
1 gÖRSEL PROGRAMLAMA-I 05.01.2015 13.00 19.01.2015
2 MESLEK ETİĞİ 06.01.2015 13.00 20.01.2015
3 SUNUCU İŞLETİM SİSTEMLERİ 07.01.2015 13.00 21.01.2015
4 AĞ TEMELLERİ 08.01.2015 13.00 22.01.2015
5 VERİ TABANI-ı 09.01.2015 13.00 23.01.2015
6 İNTERNET PROGRAMCILIĞI-I 12.01.2015 13.00 26.01.2015
7 MESLEKİ YAB. DİL 13.01.2015 14.00 27.01.2015
8 İLETİŞİM 14.01.2015 13.00 28.01.2015
9 İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ 15.01.2015 13.00 29.01.2015
10 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ 16.01.2015 13.00 30.01.2015
         
 
 
  
 
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI  PROGRAMI FİNAL-BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ
 
  1. SINIF
 
 
 
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 TİCARİ MATEMATİK 05.01.2015 10.30 19.01.2015
2 Türk Dili-I 06.01.2015 11.00 20.01.2015
3 Yabancı Dil-I 07.01.2015 11.00 21.01.2015
4 MİKRO EKONOMİ 08.01.2015 10.30 22.01.2015
5 OFİS PROGRAMLARI 09.01.2015 14.00 23.01.2015
6 GENEL MUHASEBE-1 12.01.2015 10.30 26.01.2015
7 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 13.01.2015 13.00 27.01.2015
8 GENEL İŞLETME 14.01.2015 10.30 28.01.2015
9 TEMEL HUKUK 15.01.2015 10.30 29.01.2015
 
 
 
2. SINIF
 
 
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ 05.01.2015 14.00 19.01.2015
2 MESLEK ETİĞİ 06.01.2015 14.00 20.01.2015
3 VERGİ HUKUKU 07.01.2015 14.00 21.01.2015
4 MUHASEBE DENETİMİ 08.01.2015 14.00 22.01.2015
5 MESLEKİ ÇALIŞMA VE SEMİNER 09.01.2015 14.30 23.01.2015
6 PAKET PROGRAMLAR-1 12.01.2015 14.00 26.01.2015
7 ŞİRKETLER MUHASEBESİ 13.01.2015 14.00 27.01.2015
8 MALİYET MUHASEBESİ 14.01.2015 14.00 28.01.2015
9 FİNANSAL YÖNETİM 15.01.2015 14.00 29.01.2015
 
 
 
 
 

KOORDİNATÖRLÜKLER

DÖKÜMANLAR