2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI FİNAL TARİHLERİ
 
1. SINIF
  DERS ADI  
FİNAL
 SAAT  
BÜTÜNLEME
1 MESLEKİ MATEMATİK-1 02.01.2016 11.00 16.01.2016
2 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-I 02.01.2016 12.00 16.01.2016
3 genel kimya 03.01.2016 10.00 17.01.2016
4 labOratuVar teknikleri-I 04.01.2016 10.00 18.01.2016
5 Türk Dili-I 05.01.2016 11.00 19.01.2016
6 Gıdalarda Temel İşlemler-I 06.01.2016 10.00 20.01.2016
7 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 07.01.2016 11.00  21.01.2016
8 Yabancı Dil-I 08.01.2016 10.00 22.01.2016 (saat 11.00)
9 Genel Mikrobiyoloji 09.01.2016 10.00 21.01.2016 (saat 12.00)
10 Gıda bilimi ve teknolojisi 10.01.2016 10.00 22.01.2016 (saat 11.00)
 
 
 
 
2. SINIF
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 TAHIL TEKNOLOJİSİ-I 02.01.2016 13.00 16.01.2016
2 Süt teknolojisi-I 03.01.2016 13.00 17.01.2016
3 Meyve ve Sebze Teknolojiisİ-I 04.01.2016 13.00 18.01.2016
4 KALİTE GÜVENCESİ VE STANDARTLARI 05.01.2016 13.00 19.01.2016
5 OFİS YAZILIMLARI 06.01.2016 13.00 20.01.2016
6 Et Ürünleri Teknolojisi-I 07.01.2016 13.00 21.01.2016
7 Gıda Mikrobiyolojisi 08.01.2016 13.00 22.01.2016
 
 
 
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI FİNAL-BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ
 
1. SINIF
 
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 MATEMATİK 02.01.2016 11.00 16.01.2016
2 programlama temelleri 03.01.2016 11.00 17.01.2016
3 Yabancı Dil-I 04.01.2016 11.00 18.01.2016
4 Türk Dili-I 05.01.2016 11.00 19.01.2016
5 GRAFİK VE ANİMASYON-I 06.01.2016 11.00 20.01.2016
6 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 07.01.2016 11.00 21.01.2016
7 Web Tasarımın temelleri 08.01.2016 11.00 22.01.2016
8 BİLGİSAYAR DONANIMI 09.01.2016 11.00 21.01.2016 (saat 13.00)
9 fotoğrafi 10.01.2016 11.00 22.01.2016 (saat 14.00)
 
 
2. SINIF
 
 
  DERS ADI FİNAL SAAT  
BÜTÜNLEME
1 İNTERNET PROGRAMCILIĞI-I 02.01.2016 13.00 16.01.2016
2 MESLEK ETİĞİ 02.01.2016 14.00 16.01.2016
3 gÖRSEL PROGRAMLAMA-I 03.01.2016 13.00 17.01.2016
4 MESLEKİ YAB. DİL. 04.01.2016 13.00 18.01.2016
5 SUNUCU İŞLETİM SİSTEMLERİ 05.01.2016 13.00 19.01.2016
6 AĞ TEMELLERİ 06.01.2016 13.00 20.01.2016
7 İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ 07.01.2016 14.00 21.01.2016
8 İLETİŞİM 08.01.2016 13.00 22.01.2016
9 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ 09.01.2016 13.00 21.01.2016 (saat 15.00)
10 VERİ TABANI-ı 10.01.2016 13.00 22.01.2016   (saat 15.00)
         
 
 
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI  PROGRAMI FİNAL-BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

1.SINIF  
 
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 GENEL İŞLETME 02.01.2016 10.30 16.01.2016
2 TEMEL HUKUK 03.01.2016 10.30 17.01.2016
3 Yabancı Dil-I 04.01.2016 11.00 18.01.2016
4 Türk Dili-I 05.01.2016 11.00 19.01.2016
5 OFİS PROGRAMLARI 06.01.2016 13.00 20.01.2016
6 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 07.01.2016 11.00 21.01.2016
7 GENEL MUHASEBE-1 08.01.2016 10.30 22.01.2016
8 MİKRO EKONOMİ 09.01.2016 10.30 21.01.2016 (saat 12.00)
9 TİCARİ MATEMATİK 10.01.2016 10.30 22.01.2016 (saat 13.00)
 
 
 
2. SINIF
 
 
  DERS ADI  
FİNAL
SAAT  
BÜTÜNLEME
1 PAKET PROGRAMLAR-1 02.01.2016 14.00 16.01.2016
2 MESLEK ETİĞİ 03.01.2016 14.00 17.01.2016
3 MALİYET MUHASEBESİ 04.01.2016 14.00 18.01.2016
4 ŞİRKETLER MUHASEBESİ 05.01.2016 14.00 19.01.2016
5 DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ 06.01.2016 14.30 20.01.2016
6 FİNANSAL YÖNETİM 07.01.2016 14.00 21.01.2016
7 MUHASEBE DENETİMİ 08.01.2016 14.00 22.01.2016
8 mESLEKİ ÇALIŞMA VE SEMİNER-I 09.01.2016 14.00 21.01.2016 (saat 14.00)
9 VERGİ HUKUKU 10.01.2016 14.00 22.01.2016 (saat 14.00)
 
 
 
 
 

KOORDİNATÖRLÜKLER

DÖKÜMANLAR