GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 1. SINIF
 
Sıra No Ders Adı Final-Tarih Final-Saat Bütünleme-Tarih Bütünleme-Saat
1 Gıda Kimyası 21.05.2018 10.00 04.06.2018 10.00
2 Bilgi ve İletişim Teknolojisi 22.05.2018 10.00 04.06.2018 11.30
3 Gıda Mikrobiyolojisi 23.05.2018 10.00 05.06.2018 10.00
4 - 24.05.2018 - - -
5 Mesleki Matematik-II 25.05.2018 10.00 06.06.2018 11.00
6 Gıdalarda Temel İşlemler-II 28.05.2018 10.00 06.06.2018 10.00
7 - 29.05.2018 -    
8 Gıda Endüstrisi Makineleri 30.05.2018 10.00 07.06.2018 10.00
9 Laboratuvar Teknikleri-II 31.05.2018 - 07.06.2018 13.00
10 Yabancı Dil-II
Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi-II
Türk Dili-II
01.06.2018 14.30 08.06.2018 14.30
 
 
 
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2. SINIF
 
Sıra No Ders Adı Final-Tarih Final-Saat Bütünleme-Tarih Bütünleme-Saat
1 Bitkisel Yağ Teknolojisi 21.05.2018 13.00 04.06.2018 13.00
2 Süt Teknolojisi-II 22.05.2018 13.00 04.06.2018 14.00
3 Hijyen Ve Sanitasyon 23.05.2018 13.00 05.06.2018 13.00
4 Et Ürünleri Teknolojisi-II 24.05.2018 13.00 05.06.2018 13.00
5 - 25.05.2018 - 06.06.2018 -
6 Meyve Ve Sebze Teknolojisi 28.05.2018 13.00 06.06.2018 13.00
7 Mesleki İngilizce 29.05.2018 13.00 07.06.2018 13.00
8 Tahıl Teknolojisi-II 30.05.2018 13.00 07.06.2018 14.00
9 Gıda Katkı Maddeleri 31.05.2018 13.00 08.06.2018 13.00
10          

 

 
 
 
 
 
 
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMLARI PROGRAMI 1. SINIF
Sıra No Ders Adı Final Saat Bütünleme Saat
1 GENEL MUHASEBE-II 21.05.2018 10:30 04.06.2018 10:30
2 OFİS PROGRAMLARI-II 22.05.2018 10:30 04.06.2018 10:30
3 TİCARET HUKUKU 23.05.2018 10:30 05.06.2018 10:30
4 E-TİCARET 24.05.2018 10:30 05.06.2018 10:30
5   25.05.2018 - 06.06.2018 -
6 İSTATİSTİK 28.05.2018 10.30 06.06.2018 10.30
7 KAMU MALİYESİ 29.05.2018 10:30 07.06.2018 10:30
8 MAKRO İKTİSAT 30.05.2018 11:00 07.06.2018 10:30
09 Yabancı Dil-II
Atatürk İlke ve İnkılâpları Tarihi-II
Türk Dili-II
01.06.2018 14.30 08.06.2018 14.30
 
 
 
MUAHASEBE VE VERGİ UYGULAMLARI PROGRAMI 2. SINIF
Sıra No Ders Adı Final Saat Bütünleme Saat
1 PAKET PROGRAMLARI-II 21.05.2018 13:30 04.06.2018 13:30
2 FİNANSAL YATIRIM ARAÇLARI 22.05.2018 13:30 04.06.2018 13:30
3 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 23.05.2018 13:30 05.06.2018 13:30
4 İLETİŞİM 24.05.2018 13:30 05.06.2018 13:30
5 MALİ TABLOLAR ANALİZİ 25.05.2018 13:30 06.06.2018 13:30
6 BANKA MUHASEBESİ 28.05.2018 13:30 06.06.2018 13:30
7 DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ MUH. 29.05.2018 13:30 07.06.2018 13:30
8 MESLEKİ ÇALIŞMA SEMİNERİ-II 30.05.2018 13:30 07.06.2018 13:30
9 TÜRK VERGİ SİSTEMİ 01.06.2018 13:30 08.06.2018 13:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI 1. SINIF
 
Sıra No Ders Adı Final Saat Bütünleme Saat
1 WEB EDİTÖRÜ
 
21.05.2018 11.00 04.06.2018 11.00
2 MESLEKİ MATEMATİK-II 22.05.2018 11.00 04.06.2018 11.30
3 OFİS YAZILIMLARI 23.05.2018 11.00 05.06.2018 11.00
4 YAZILIM KURULUMU VE YÖNETİMİ 24.05.2018 11.00 05.06.2018 11.30
5   25.05.2018 11.00 06.06.2018 11.00
6 JAVA PROGRAMLAMA 28.05.2018 11.00 06.06.2018 11.30
7 GRAFİK VE ANİMASYON-II 29.05.2018 11.00 07.06.2018 11.00
8   30.05.2018 11.00 07.06.2018 11.30
9 Yabancı Dil-II
Atatürk İlke ve İnkılâpları Tarihi-II
Türk Dili-II
01.06.2018 14.30 08.06.2018 14.30
 
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI 2. SINIF
 
Sıra No Ders Adı Final Saat Bütünleme Saat
1 GÖRSEL PROGRAMLAMA-II 21.05.2018 14.00 04.06.2018 14.00
2 İNTERNET PROGRAMCILIĞI-II 22.05.2018 14.00 04.06.2018 14.30
3 AÇIK KAYNAK İŞLETİM SİSTEMİ 23.05.2018 14.00 05.06.2018 14.00
4 WEB PROJESİ YÖNETİMİ 24.05.2018 14.00 05.06.2018 14.30
5 BULUT BİLİŞİM 25.05.2018 14.00 06.06.2018 14.00
6 VERİ TABANI-II
 
28.05.2018 14.00 06.06.2018 14.30
7 MESLEKİ YABANCI DİL-II 29.05.2018 14.00 07.06.2018 14.00
8 MOBİL PROGRAMLAMA-II 30.05.2018 14.00 07.06.2018 14.30
9 E-TİCARET 01.06.2018 14.00 08.06.2018 14.00

 

***Kalite Güvencesi ve Standartları : 28.05.2018 saat : 13.00
***İlk Yarım Vize Sınavı                    : 28.05.2018 saat : 13.00

BOLOGNA

 

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

AKADEMİK TAKVİM

KOORDİNATÖRLÜKLER