2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ VİZE SINAV TARİHLERİ
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI VİZE TARİHLERİ
 
1. SINIF
  DERS ADI TARİH  SAAT
1 MESLEKİ MATEMATİK-1 07.11.2015 10.00
2 Genel Mikrobiyoloji 08.11.2015 10.00
3 Yabancı Dil-I 09.11.2015 10.00
4 Türk Dili-I 10.11.2015 11.00
5 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-I 10.11.2015 15.00
6 Gıdalarda Temel İşlemler-I 11.11.2015 10.00
7 Gıda bilimi ve teknolojisi 12.11.2015 10.00
8 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 12.11.2015 14.00
9 labOratuVar teknikleri-I 13.11.2015 10.00
10 genel kimya 13.11.2015 15.00
 
 
 
2. SINIF
  DERS ADI TARİH SAAT
1 TAHIL TEKNOLOJİSİ-I 07.11.2015 13.30
2 Gıda Mikrobiyolojisi 08.11.2015 13.30
3 Meyve ve Sebze Teknolojiisİ-I 09.11.2015 13.30
4 OFİS YAZILIMLARI 10.11.2015 13.30
5 Süt teknolojisi-I 11.11.2015 13.30
6 Et Ürünleri Teknolojisi-I 12.11.2015 13.30
7 KALİTE GÜVENCESİ VE STANDARTLARI 13.11.2015 13.30

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI VİZE TARİHLERİ
 
1. SINIF
 
  DERS ADI TARİH SAAT
1 MATEMATİK 07.11.2015 10.00
2 programlama temelleri 08.11.2015 11.00
3 Yabancı Dil-I 09.11.2015 10.00
4 Türk Dili-I 10.11.2015 11.00
5 fotoğrafi 10.11.2015 15.00
6 Web Tasarımın temelleri 11.11.2015 11.00
7 GRAFİK VE ANİMASYON-I 12.11.2015 11.00
8 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 12.11.2015 14.00
9 BİLGİSAYAR DONANIMI 13.11.2015 11.00
 
 
2. SINIF
 
 
  DERS ADI TARİH SAAT
1 VERİ TABANI-ı 07.11.2015 14.00
2 gÖRSEL PROGRAMLAMA-I 08.11.2015 14.00
3 İNTERNET PROGRAMCILIĞI-I 09.11.2015 14.00
4 İLETİŞİM 09.11.2015 15.30
5 SUNUCU İŞLETİM SİSTEMLERİ 10.11.2015 14.00
6 AĞ TEMELLERİ 11.11.2015 14.00
7 MESLEKİ YAB. DİL. 12.11.2015 15.00
8 MESLEK ETİĞİ 12.11.2015 11.00
9 İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ 13.11.2015 11.00
10 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ 13.11.2015 14.00
 
 
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMCILIĞI PROGRAMI VİZE TARİHLERİ
 
  1. SINIF  
  DERS ADI TARİH SAAT
1 GENEL İŞLETME 07.11.2015 11.00
2 TEMEL HUKUK 08.11.2015 11.00
3 TİCARİ MATEMATİK 09.11.2015 11.00
4 MİKRO EKONOMİ 09.11.2015 15.00
5 Türk Dili-I 10.11.2015 11.00
6 OFİS PROGRAMLARI 10.11.2015 13.30
7 GENEL MUHASEBE-1 11.11.2015 11.00
8 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKıLAP TARİHİ-I 12.11.2015 14.00
9 Yabancı Dil-I 13.11.2015 11.00
 
 
 
2. SINIF
 
 
  DERS ADI TARİH SAAT
1 FİNANSAL YÖNETİM 07.11.2015 14.00
2 MUHASEBE DENETİMİ 08.11.2015 14.00
3 MESLEK ETİĞİ 09.11.2015 10.00
4 MALİYET MUHASEBESİ 09.11.2015 14.00
5 DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ 10.11.2015 14.00
6 VERGİ HUKUKU 11.11.2015 11.00
7 mESLEKİ ÇALIŞMA VE SEMİNER-I 12.11.2015 15.00
8 PAKET PROGRAMLAR-1 12.11.2015 10.00
9 ŞİRKETLER MUHASEBESİ 13.11.2015 14.00
 
 
 
 

KOORDİNATÖRLÜKLER

DÖKÜMANLAR